Registreerumine: Klubide Karikas IX etapp, Hunter
29. September 2018, Kajamaa (asukoht kaardil)
REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD!
Küsimused ja lisainfo: info@kuldnool.ee, tel.5087079
Registreerunud osalejad:
1.Jaan RöslerAMBH RVVVei
2.Jaanika RöslerAFFS RVVVei
3.Piret MaasikAFBH RTVKjah
4.Katre KullerAFBH RVVKjah
5.Krista KullAFFUTYVjah
6.Žanna IvanovaAFBB RKKjah
7.Meelis KäärmaAMBH RTVKjah
8.Lauri VilibergAMLBKKjah
9.Margus TammeAMLBKKei
10.Raul ReesarJMLBLVjah
11.Aire LaurenAFBH RLVjah
12.Aare LaurenAMBH RLVjah
13.Robin ReesarJMLBLVjah
14.Urmas KontusAMLBKKjah
15.Anu UusmaaAFFUSAGjah
16.Anne SeinCFFS RSAGjah
17.Raivo SeinAMTRSAGjah
18.Rihard RannametsCMLBSAGjah
19.Kalju BaumannAMLBLVjah
20.Tanel TammAMLBKKei
21.Ivar ToodoAMBUKKei
22.Tea KaasikAFLBKKjah
23.Priit AdlerAMLBTVKjah
24.Egne MarmorAFBH RTVKjah
25.Katrin VirulaAFFS RKKjah
26.Peeter AdlerVMLBSAGjah
27.Heino TennerVMLBKKjah
28.Jana KikasAFLBKKjah
29.Inge Sirkel-SuvisteAFLBKKei
30.Carolina TreuCFTRLVjah
31.Pilleriin JärveAFHBKKei
32.Artemi TatarlõCMTRKKjah
33.Sergei TatarlõAMLBKKjah
34.Karoliina ValgeJFLBTVKjah
35.Kaido KaikAMLBKKjah
36.Alvar TederCMBB RPVJjah
37.Reimo LoorentsAMBUPVJjah
38.Janika ValterAFBUSAGjah
39.Kaur KaasikAMLBKKjah
40.Guido KitsingiAMFS RJAKjah
41.Taivo KovalevskiAMBUPVJjah
42.Rait OtsAMFS RKKjah
43.Sigrid KalleAFLBKKjah
44.Jaak OksAMBUPVJei
45.Jevgeni IkkoAMFS RKKjah
46.Rita-Anette KohavaAFBUTVKjah
47.Aivar PruuliAMFUTVKjah
48.Daria LenskajaJFBH RKKjah
49.Alina SmirnovaJFBH RKKjah
50.Julia RajevskajaAFBH RKKei
51.Tauri KovalevskiJMBUPVJjah
52.Toomas KovalevskiCMFUPVJjah
53.Marek PeedumäeAMLBTVKei
54.Jaco WesselsAMLBTVKjah
55.Monika WesselsAFLBTVKjah
56.Evo SirendiAMLBTVKjah
57.Maarja SirendiCFLBTVKei
58.Kiskonen AleksanderVMFUTYVjah
59.Evelyn RangAFFUKKjah
60.Triin KentAFBB RKKjah
61.Albert SuurCMFUPVJei
62.Kristo KentAMBB RKKei
63.Kuldar KolkAMLBTVKei
64.Johanna VaidaAFFS RTVKjah
65.Martin SteinfeldJMFS RKKjah
66.Tarmo SteinfeldAMBB RKKjah
67.Aleksander AtonenAMBB RKKei
68.Karl A AtonenJMFS RKKjah
69.Katarina AtonenCFFS RKKjah