Registreerumine: Klubide Karikas VI etapp, Animal
30. Juuni 2018, Lootvina (asukoht kaardil)
REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD!
Küsimused ja lisainfo: info@vibu.ee, tel.56 257 294 (Tiina)
Registreerunud osalejad:
1.Krista KullAFFUTYVjah2
2.Jaco WesselsAMLBTVKjah2
3.Monika WesselsAFLBTVKjah2
4.Anne SeinCFFS RSAGjah2
5.Anu UusmaaAFBUSAGjah2
6.Raivo SeinAMTRSAGjah3
7.Piret MaasikAFTRTVKjah1
8.Margus TammeAMLBKKjah3
9.Raul ReesarJMLBLVjah3
10.Mart MuhelVMFS RTVKjah3
11.Kuldar KolkAMLBTVKjah1
12.Aare LaurenAMBH RLVjah3
13.Aire LaurenAFBH RLVjah1
14.Carolina TreuCFTRLVjah2
15.Katre KullerAFBH RVVKjah3
16.Robin ReesarJMLBLVjah1
17.Argo AasmaaAMBUVVKjah3
18.Karl-Matthias PauCMFUVVKjah3
19.Ivar ToodoAMBUKKjah1
20.Lauri VilibergAMLBKKjah3
21.Ene KünnapVFBH RTVKjah2
22.Karoliina ValgeJFLBTVKjah3
23.Evelyn RangAFFUKKjah2
24.Meelis KäärmaAMBH RTVKjah1
25.Egne MarmorAFBH RTVKei
26.Guido KitsingiAMFS RJAKjah3
27.Ülle KellAFLBKKjah2
28.Taivo TähtAMLBTVKjah2
29.Rihard RannametsCMLBSAGei
30.Aleksander KiskonenVMFUTYVei
31.Aivar PruuliAMFUTVKei
32.Priit AdlerAMLBTVKjah3
33.Sergei TatarlõAMTRKKjah1
34.Artemi TatarlõCMTRKKjah1
35.Peeter AdlerVMLBSAGjah3
36.Robert IljašenkoCMFUSAGjah2
37.Kaido KaikAMLBKKjah2
38.Evo SirendiAMLBTVKjah1
39.Maarja SirendiCFLBTVKei
40.Heigo TuttelbergAMLBKKjah2
41.Kaur KaasikAMLBKKjah3
42.Tea KaasikAFLBKKjah2
43.Jana KikasAFLBKKjah1
44.Ain SinijärvAMLBKKjah2
45.Martin SteinfeldJMFS RKKjah3
46.Tarmo SteinfeldAMBB RKKjah3
47.Žanna IvanovaAFBB RKKjah1
48.Margus KäärmaAMBUTVKjah1
49.Ainar TammAMFUVVKjah2
50.Tiina TammAFLBTVKjah2
51.Erik MännikAMBH RTVKjah2
52.Marvin ViiraJMBH RTVKei
53.Janika ValterAFBUSAGjah1
54.Johanna VaidaAFFS RTVKjah1
55.Stella-Maria RaudamJFTRSAGei
56.Mart RaudamAMTRSAGei
57.Maario HansmanAMLBLVjah3
58.Neeme JõesaarVMBB RTVKjah2
59.Inge Sirkel-SuvisteAFLBKKjah2
60.Rita-Anette KohavaAFBUTVKei
61.Siret SaarAFBH RLVjah2
62.Inna LindAFLBTVKei
63.Marek PeedumäeAMLBTVKjah3
64.Tiina LaurissonVFLBKKjah1
65.Carmel LondonCFBB RKVKei
66.Caspar LondonCMBB RKVKei