Registreerumine Klubide Karika II etapile, Flint indoor round
2.03.2019, Jõgeva Spordihoone, Aia 40 (asukoht kaardil)
Registreerumine lõpeb 22.02.2019 kell 21:00
Võistlus on avatud kõigile vibulaskmisest huvitatutele.
REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD


Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ...
Palume tasuda stardimaks: 12€ täiskasvanud; 8€ juuniorid ja lapsed.
MTÜ Vooremaa Viburada,a/a nr EE042200221063840141, selgitusse osaleja nimi
Info ja küsimused: tiina.laurisson@gmail.com või 5037065 (Tiina)
Registreerunud osalejad:
Korraldajatel on õigus teha muudatusi päevakavasse.

I voor algusega 9:00 (LB) GRUPP TÄIS!
1.Tea KaasikAFLBKK
2.Kaur KaasikAMLBKK
3.Urmas KontusAMLBKK
4.Evo SirendiAMLBTVK
5.Kuldar KolkAMLBTVK
6.Marek PeedumäeAMLBTVK
7.Monika WesselsAFLBTVK
8.Inna LindAFLBTVK
9.Jaco WesselsAMLBTVK
10.Tiina LaurissonVFLBVVK
11.Karoliina ValgeJFLBTVK
12.Merili OotsingAFLBTVK
13.Peeter AdlerVMLBSAG
14.Kaido KaikAMLBKK
15.Karin Kerti LõhmusCFLBSAG
16.Inge Sirkel-SuvisteAFLBKK
17.Helle RätsepVFLBSAG
18.Raivo RätsepVMLBSAG
19.Lauri VilibergAMLBKK
20.Priit AdlerAMLBTVK
21.Tiina TammAFLBTVK
22.Carmel LondonCFLBKVK
23.Tiit HeinsaluVMLBSJV
24.Holger KinkJMLBSJV
25.Ralf GünbergCMLBSJV
26.Peeter LaurissonAMLBVVK
27.Heiki PäärandJMLBVVK
28.Oskar SääritsJMLBVVK
29.Annaliisa TammeJFLBVVK
30.Jana KikasAFLBKK

II voor algusega 11:30 (BU, FU, BL, HB, TR) GRUPP TÄIS!
1.Katre KullerAFTRVVK
2.Sergei TatarlõAMTRKK
3.Artemi TatarlõCMTRKK
4.Carolina TreuCFTRLV
5.Grete AnselCFTRLV
6.Mirabelja KuurmannCFTRLV
7.Anu UusmaaAFBUSAG
8.Janika ValterAFBUSAG
9.Raivo SeinAMTRSAG
10.Mart RaudamAMTRSAG
11.Tanel ErichAMTRSAG
12.Mattias MölderAMTRTVK
13.Margus KäärmaAMBUTVK
14.Hugo ArvistoCMFUSAG
15.Ivar ToodoAMBUKK
16.Hanna-Marleen OrasJFTRKVK
17.Rita-Anette KohavaAFBUTVK
18.Aleksander KiskonenVMFUTYV
19.Aleksander KiskonenVMFUTYV
20.Reimo LoorentsAMBUPVJ
21.Taivo KovalevskiAMBUPVJ
22.Tauri KovalrvskiJMFUPVJ
23.Toomas KovalevskiCMFUPVJ
24.Sandra-Liisbet LillesteJFBUPVJ
25.Kristo KentAMBUKK
26.Tanel TõntsCMTRVVK
27.Paula-Marie OjaverCFTRLV
28.Reijo VanikovJMTRLV
29.Kätrin PostCFTRV5
30.Katrin TilgaCFTRV5

III voor algusega 14:00 (BH, BB) Vabu kohti 6
1.Jaan RöslerAMBH RVVV
2.Aare LaurenAMBH RLV
3.Aire LaurenAFBH RLV
4.Tõnis ViiraAMBH RTVK
5.Urmas KontusAMBB RKK
6.Martti SiitsmanAMBB RSAG
7.Rihard RannametsJMBB RSAG
8.Tarmo SteinfeldAMBB RKK
9.Meelis KäärmaAMBH RTVK
10.Aleksander AtonenAMBB RKK
11.Katrin PõdraAFBH RVVK
12.Caspar LondonCMBB RKVK
13.Henri KivisildJMBH RSJV
14.Anette TalvisteJFBH RSJV
15.Romet TalvisteCMBB RSJV
16.Eduard ValliCMBB RSAG
17.Vaido ValliAMBB RSAG
18.Ene KünnapVFBH RTVK
19.Alvar TederJMBH CPVJ
20.Anett JürgensohnCFLBV5
21.Eliise JõgiJFLBTVK
22.Triin KentAFBB RKK
23.Pilleriin JärveAFHBKK
24.Aivar PruuliAMFUTVK

IV voor algusega 16:30 (FS) Vabu kohti 17
1.Jaanika RöslerAFFS RVVV
2.Saire RöslerCFFS CVVV
3.Maarjo RöslerAMFS RVVV
4.Johanna VaidaAFFS RTVK
5.Anne SeinCFFS CSAG
6.Rasmus KäärmaJMFS RTVK
7.Mart MuhelVMFS RTVK
8.Katarina AtonenCFFS RKK
9.Karl A AtonenJMFS RKK
10.Martin SteinfeldJMFS RKK
11.Guido KitsingiAMFS RJAK
12.Jevgeni IkkoAMFS RKK
13.Tõnis VeltbachAFFS RJAK