Registreerumine Klubide Karika I etapile, 20Y indoor round
19.01.2019, TTK võimla, Majaka 2 (asukoht kaardil)
Registreerumine lõpeb 11.01.2019 kell 22:00
Võistlus on avatud kõigile vibulaskmisest huvitatutele.
REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD


Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ... Alusta maksmist ...
Palume tasuda stardimaks: 12€ täiskasvanud; 8€ juuniorid ja lapsed.
Sagittarius MTÜ,a/a nr EE667700771002050332, selgitusse osaleja nimi
Registreerunud osalejad:
Korraldajatel on õigus teha muudatusi päevakavasse.

I voor algusega 9:00 (A BH/LB/HB/TR) GRUPP TÄIS!
1.Pilleriin JärveAFHBKK
2.Raivo SeinAMTRSAG
3.Mart RaudamAMTRSAG
4.Katre KullerAFBH RVVK
5.Tea KaasikAFLBKK
6.Aare LaurenAMBH RLV
7.Aire LaurenAFBH RLV
8.Urmas KontusAMLBKK
9.Jaan RöslerAMBH RVVV
10.Tanel TammAMLBKK
11.Peeter LaurissonAMLBVVK
12.Inge Sirkel-SuvisteAFLBKK
13.Kaur KaasikAMLBKK
14.Jana KikasAFLBKK
15.Marek PeedumäeAMLBTVK
16.Kaido KaikAMLBKK
17.Jaco WesselsAMLBTVK
18.Monika WesselsAFLBTVK
19.Kuldar KolkAMLBTVK
20.Lauri VilibergAMLBKK
21.Kersti BaumannAFHBLV
22.Märt LepikAMLBVVK
23.Heino Tenner AAMLBKK
24.Reijo VanikovAMTRLV
25.Auli IsakarAFLBVVK
26.Priit AdlerAMLBTVK
27.Katrin MägiAFLBKK
28.Alvar TederAMBH RPVJ
29.Emma Mae RoodlaAFBH RKK
30.Aleksander AtonenAMBH RKK
31.Aleksander AtonenAMBH RKK
32.Steve MorleyAMBH RKK
33.Katrin VirulaAFHBKK
34.Ülle KellAFLBKK
35.Darja LenskajaAFBH CKK
36.Alina SmirnovaAFBH CKK

II voor algusega 12:00 (C vanusegrupp) Vabu kohti 16
1.Ronja LillelehtCFLBSAG
2.Helena KaivCFLBSAG
3.Karl Kristofer KoskCMFS RSAG
4.Richard KriisaCMFS RSAG
5.Markus MeriojaCFFS RPVJ
6.Carolina TreuCFTRLV
7.Grete AnselCFTRLV
8.Hugo ArvsitoCMFUSAG
9.Saire RöslerCFFS RVVV
10.Carmel LondonCFLBKVK
11.Caspar LondonCMBB RKVK
12.Anett JürgensohnCFLBV5
13.Liise RätsepCFLBSAG
14.Romet TalvisteCMBB RSJV
15.Ralf GünbergCMLBSJV
16.Serov RichardCMFS RKK
17.Katarina AtonenCFFS RKK
18.Toomas KovalevskiCMFUPVJ
19.Andres JuhtCMBB RKK
20.Artemi TatarlõCMTRKK
21.Eduard ValliCMBB RSAG
22.Getter ZirelCMFS CKK
23.Carol Iris AarlaCMBB CKK
24.Janeleen SillajõeCFLBV5
25.Kristen RoosimägiCMLBV5
26.Katrin TilgaCFLBV5
27.Siim Oliver KalmusCMFUV5
28.Robert IljašenkoCMFUSAG

III voor algusega 15:00 (J ja V vanusegrupid) GRUPP TÄIS!
1.Peeter AdlrrVMLBSAG
2.Anne SeinJFFS RSAG
3.Karmel UuseluJFFS RSAG
4.Stella-Maria RaudamJFFS RSAG
5.Annika SõelseppJFFS RSAG
6.Heldur HanniJMFS RSAG
7.Märten MeriojaJMFS RSAG
8.Hannes Erik KailJMFUSAG
9.Joonas KirnmannJMFS RSAG
10.Marlene SchwindtJFTRLV
11.Rihard RannametsJMLBSAG
12.Karoliina ValgeJFLBTVK
13.Jaan Rudolf VaherJMLBKVK
14.Tiina LaurissonVFLBVVK
15.Karl KikasJMLBKVK
16.Robin ReesarJMLBLV
17.Raul ReesarJMLBLV
18.Henry ErenbusJMLBV5
19.Merily AnniJFLBV5
20.Birgit MägiJFLBV5
21.Maryon HinnoJFLBV5
22.Martin SteinfeldJMFS RKK
23.Liise RätsepJFLBSAG
24.Helle RätsepVFLBSAG
25.Raivo RätsepVMLBSAG
26.Heiki PäärandJMLBVVK
27.Katariina NagelJFTRKVK
28.Heleri KruusamägiJFTRKVK
29.Annaliisa TammeJFLBVVK
30.Tiit HeinsaluVMLBSJV
31.Anette TalvisteJFBH RSJV
32.Holger KinkJMLBSJV
33.Henri KivisildJMBH RSJV
34.Marta Lisette MägiJFLBVVK
35.Kalju BaumannVMBB RLV
36.Kersti BaumannVFBB RLV

IV voor algusega 18:00 (A BB/BL/BU/FS/FU) GRUPP TÄIS!
1.Anu UusmaaAFBUSAG
2.Jaanus GrossAMFS RSAG
3.Hendrik ÕunAMFS RSAG
4.Martti SiitsmanAMBB RSAG
5.Kalle KirnmannAMFS RSAG
6.Rita-Anette KohavaAFBUTVK
7.Maarja TänavAFFS RSAG
8.Triin KentAFBB RKK
9.Urmas KontusAMBB RKK
10.Kristo KentAMBUKK
11.Sigrid KalleAFBB RKK
12.Jaanika RöslerAFFS RVVV
13.Maarjo RöslerAMFS RVVV
14.Monika MitrjaikinaAFBB RKK
15.Kadi KoortAFFS RV5
16.Tatiana TotskayaAFBB RKK
17.Ivar ToodoAMBUKK
18.Tarmo SteinfeldAMBB RKK
19.Jevgeni IkkoAMFS RKK
20.Janika ValterAFBUSAG
21.Johanna VaidaAFFS RTVK
22.Karl A AtonenAMFS RKK
23.Aleksander AtonenAMBB RKK
24.Žanna IvanovaAFBB RKK
25.Reimo LoorentsAMBUPVJ
26.Taivo KovalevskiAMBUPVJ
27.Sandra-Liisbet LillesteAFBUPVJ
28.Tauri KovalevskiAMBUPVJ
29.Albert SuurAMBUPVJ
30.Robin ReidmaAMFS RKK
31.Vaido ValliAMBB RSAG
32.Liisi TammarAFFS RKK
33.Annaliisa Ande ArulaAFFS RKK
34.Rasmus KäsperAMFS RKK
35.Robin ReidmaAMFS RKK
36.Uljas ReiterAMFS RKK