0 KK1 KK2 KK3 KK4 KK5 KK6 KK7 KK8
Klubide Karikas 2010 koondtabel   Indoor Flint Indoor 20Y Maastik Jaht Loomaring Maastik Jaht Loomaring
  Saku Saku Käomäe Räbiküla Kotiku Kullamaa Käomäe Kullamaa
Kokku 30.jaan 27.veebr 24.apr 26.juuni 14.aug 4.sept 18.sept 23.okt
Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte Summa Punkte
    AFBB R                                        
1 Anu Uusmaa B Sagittarius 1790 8 200 3 211 1 230 1 281 1 418 1 319 1 234 1 308 1
2 Kristin Nestor-Alviste   Sagittarius 162 2 162 2                            
3 Miret Raadik   Järvamaa Amburite Klubi 113 1 113 1                            
                                             
    AFBH R                                        
1 Katre Kuller C Lääne Vibulaskjad 314 6 32 1 62 1 32 1 71 1     63 1 54 1 12 1
2 Mare Roosi   Lääne Vibulaskjad 161 2     161 2                        
                                             
    AFFS R                                        
1 Raili Raudsepp B Tartu Vibuklubi 1290 4         378 2 414 1             498 1
2 Reti Randorg C Pärnu Meelis 860 3         365 1         288 1 207 1    
                                             
    AFFU                                        
1 Evelyn Rang B Tallinna Kalev 485 1         485 1                    
2 Mariel Jäätma   Ilves 296 1     296 1                        
                                             
    AFLB                                        
1 Katrin Virula A Kajamaa Kütid 1662 42 194 7 194 6 251 6 207 4     304 8 252 7 454 8
2 Kadi Koort B Lääne Vibulaskjad 1279 31 147 5 188 5 190 4 211 5     256 7 176 5 258 4
3 Inge Sirkel-Suviste B Kajamaa Kütid 1100 29 159 6 222 7 226 5             173 4 320 7
4 Triin Kent A Lääne Vibulaskjad 1232 28 137 4 181 4 147 3 166 3     178 5 248 6 312 6
5 Monika Hõim B Tartu Vibuklubi 1087 18             246 6 278 2 168 4 129 1 266 5
6 Tiina Laurisson B Kajamaa Kütid 847 15 90 3 123 2 98 2 130 1     150 3 150 2 196 3
7 Rita-Anette Kohava B Tartu Vibuklubi 796 14             141 2 296 3 188 6 171 3    
8 Tiina Tuulik C Lääne Vibulaskjad 148 3     148 3                        
9 Heidi Vanker C Lääne Vibulaskjad 178 2                             178 2
10 Siret Saar C Lääne Vibulaskjad 173 2         52 1         121 1        
11 Tiina Erala C Järvamaa Amburite Klubi 146 2 63 1 83 1                        
12 Kadri Tiido C Kajamaa Kütid 127 2                     127 2        
13 Moonika Prantsen C Lääne Vibulaskjad 78 2 78 2                            
14 Kaisa Viira C Tartu Vibuklubi 152 1                 152 1            
15 Kadri Kiiskmann   Kajamaa Kütid 32 1                             32 1
                                             
    AMBH R                                        
1 Reinhold Mutli B Tartu Vibuklubi 2045 14     218 2 320 2 296 1 470 4 296 1 287 3 454 2
2 Tõnis Viira A Tartu Vibuklubi 2000 14 183 1         360 2 466 3 311 2 330 5 350 1
3 Meelis Käärma B Tartu Vibuklubi 1526 14                 384 1 345 4 341 6 456 3
4 Steve Morley B Kajamaa Kütid 1160 13                     390 5 308 4 462 4
5 Urmas Kukk B Sagittarius 992 7                 410 2 317 3 265 2    
6 Aare Lauren C Lääne Vibulaskjad 719 4 206 2 206 1 307 1                    
7 Indrek Tani C Tartu Vibuklubi 261 1                         261 1    
                                             
    AMBU                                        
1 Kristo Kent A Lääne Vibulaskjad 2881 27 259 3 290 1 486 3 500 3     518 4 529 6 558 8
2 Ago Vilumaa A Tartu Vibuklubi 2645 22 266 4 292 2 495 5 496 1 550 2     494 3 548 6
3 Margus Käärma A Tartu Vibuklubi 3075 21 252 1     470 1 501 4 552 4 501 2 507 5 544 5
4 Riho Alep A Tartu Vibuklubi 2583 19         500 7     552 3 503 3 490 2 538 4
5 Tauno Lang A Tartu Vibuklubi 2109 22         497 6     554 5     506 4 552 7
6 Raul Mirka A Kajamaa Kütid 2065 10         492 4 497 2 546 1         530 3
7 Kalle Putk A Lääne Vibulaskjad 737 4 258 2     479 2                    
8 Priit Vakmann   Tartu Vibuklubi 927 3                         429 1 498 2
9 Siim Altmäe C Lääne Vibulaskjad 498 1                             498 1
10 Jaan Takk   Sagittarius 405 1                     405 1        
                                             
    AMFS R                                        
1 Guido Kitsingi A Järvamaa Amburite Klubi 1937 15 250 4 281 2 477 4 476 3         453 2    
2 Mart Muhel A Tartu Vibuklubi 2847 8 240 2 278 1 457 2 458 1 512 1 471 1 441 1 508 1
3 Rait Ots A Tallinna Kalev 992 10 254 5 287 4 451 1                    
4 Paulo Santos A Tallinna Kalev 1476 7         474 3 474 2             528 2
5 Andrei Gerassimov   Sagittarius 535 6 248 3 287 3                        
6 Jaanus Gross   Sagittarius 287 5     287 5                        
7 Jaan Takk C Sagittarius 186 1 186 1                            
                                             
    AMFU                                        
1 Evert Ressar A Järvamaa Amburite Klubi 2440 13 277 2     532 3         537 4 534 3 560 1
2 Priit Tormis A Lääne Vibulaskjad 1568 7         515 2         528 3 525 2    
3 Margus Tepner B Järvamaa Amburite Klubi 1491 5 242 1 283 1 466 1         500 2        
4 Gabriel Verilaskja B Sagittarius 1153 4     288 2             423 1 442 1    
5 Margus Mardu   Ilves 300 3     300 3                        
6 Timo Türn   Ilves 288 2     288 2                        
                                             
    AMHB                                        
1 Raul Kriis   Kajamaa Kütid 951 18     164 4 154 4 167 3         192 4 274 3
2 Olev Kriis   Kajamaa Kütid 1066 15 127 1 123 2 128 2 206 4     164 2 183 3 258 2
3 Ain Kriis   Kajamaa Kütid 858 14     132 3 131 3 163 2         152 2 280 4
4 Märt Viljaste   Sagittarius 846 7 127 2 115 1 105 1 126 1 124 1 148 1 88 1 206 1
                                             
    AMLB                                        
1 Ülar Teppo A Kajamaa Kütid 1647 52 214 9 228 8 252 7         274 8 275 10 404 10
2 Kaider Puniste A Tartu Vibuklubi 1577 43 189 6     218 3 282 9 358 6 294 10 236 9    
3 Kaido Kaik A Kajamaa Kütid 1578 41 190 7 214 7 244 6 281 8 322 4 281 9 152 2 236 0
4 Neeme Jõesaar B Tartu Vibuklubi 1547 35 194 8     205 2 218 4 392 8     208 6 330 7
5 Kuldar Kolk B Tartu Vibuklubi 1252 21 130 1         219 5 390 7 185 2     328 6
6 Rein Lehtmets A Tartu Vibuklubi 1209 19         242 5 260 7 328 5     127 0 252 2
7 Kalev Kriis B Kajamaa Kütid 1042 15 143 2 165 3 235 4 133 0     239 6 127 0    
8 Ago Randorg B Pärnu Meelis 945 6 103 0 114 2 165 0 169 0     152 0 163 4 182 0
9 Ahti Laurisson C Kajamaa Kütid 651 1 105 0 93 1 81 0 87 0     102 0 86 0 178 0
10 Steve Morley A Kajamaa Kütid 750 28 215 10     253 8 282 10                
11 Jaanus Tuulik A Lääne Vibulaskjad 782 25         316 10         245 7 221 8    
12 Gunnar Raadik A Pärnu Meelis 863 24 181 5 169 4 290 9 223 6                
13 Andres Virkus B Kajamaa Kütid 939 16         198 0         161 0 216 7 364 9
14 Anti Sepp B Kajamaa Kütid 525 14 170 4 178 5                 177 5    
15 Meelis Käärma B Tartu Vibuklubi 754 13 160 3 178 6 201 1 215 3                
16 Illimar Paul B Sagittarius 654 10                 288 2 207 5 159 3    
17 Ahti Õunapuu B Kajamaa Kütid 354 8                             354 8
18 Avo Toomla   Lääne Vibulaskjad 455 6                         137 1 318 5
19 Aivar Pärnpuu B Tartu Vibuklubi 865 5             199 1 290 3 140 0     236 1
20 Maario Hansman B Lääne Vibulaskjad 379 4         191 0         188 4        
21 Jaanus Vihand C Kajamaa Kütid 302 4         0 0                 302 4
22 Kalle Putk C Lääne Vibulaskjad 276 3                             276 3
23 Hendrik Rytberg B Tartu Vibuklubi 187 3                     187 3        
24 Taivo Täht B Tartu Vibuklubi 209 2             209 2                
25 Heiki Tuuksam B Kajamaa Kütid 336 1         168 0         168 1        
26 Andres Kulla C * 248 1                 248 1            
27 Indrek Naaris C Lääne Vibulaskjad 373 0                     149 0     224 0
28 Priit Vakmann A Tartu Vibuklubi 321 0         162 0 159 0                
29 Allan Männik B Kajamaa Kütid 180 0                             180 0
30 Gert Neider B Lääne Vibulaskjad 115 0 115 0                            
                                             
    CFBH R                                        
1 Siki Lauren   Lääne Vibulaskjad 145 1         145 1                    
                                             
    CFFS R                                        
1 Laura-Liis Männik   Järvamaa Amburite Klubi 347 5 136 2 211 3                        
2 Kelli Nasonov   Ilves 322 3 135 1 187 2                        
3 Kairi Oona   Tartu Vibuklubi 233 2                         233 2    
4 Kätlin Ruisu   * 178 1     178 1                        
5 Kadi Sammul   Tartu Vibuklubi 129 1                         129 1    
                                             
    CFFU                                        
1 Lisell Jäätma   Ilves 484 6 185 2 299 4                        
2 Kristi Ilves   Ilves 482 6 187 4 295 2                        
3 Linda Liis Laikoja   Ilves 481 6 186 3 295 3                        
4 Triin Piip   Ilves 467 2 180 1 287 1                        
5 Liis Marileen Verilaskja   Sagittarius 209 1                         209 1    
                                             
    CFLB                                        
1 Benedikte Petrutis   Kajamaa Kütid 247 9                         69 3 178 6
2 Triinu-Liis Verilaskja B Sagittarius 413 5                     219 1 194 4    
3 Marian Vihand   Kajamaa Kütid 150 5                             150 5
4 Liisa-Lotta Kuusk   Kajamaa Kütid 150 4                         62 2 88 2
5 Ragnely Pung   Kajamaa Kütid 122 4                             122 4
6 Brigitta Vanker   Lääne Vibulaskjad 98 3                             98 3
7 Linda Sepp   Kajamaa Kütid 127 2                         45 1 82 1
                                             
    CMBB R                                        
1 Kren Kask   Ilves 174 1     174 1                        
1 Raul-Villem Reedi   Tartu Vibuklubi 63 1                         63 1    
                                             
    CMBU                                        
1 Tanel Toomla   Lääne Vibulaskjad 354 1                             354 1
                                             
    CMFS R                                        
1 Romet Tasa   Tartu Vibuklubi 918 7         292 2             300 3 326 2
2 Pelle Mellov   Tartu Vibuklubi 708 7         346 3             362 4    
3 Ott Villem Raju   Tartu Vibuklubi 422 3                         156 2 266 1
4 Martin Hallist   Tartu Vibuklubi 251 1         251 1                    
5 Karl Magnus Laikoja   Tartu Vibuklubi 115 1                         115 1    
                                             
    CMFU                                        
1 Artur Aas   * 481 4 190 2 291 2                        
2 Robin Jäätma   Ilves 404 2 150 1 254 1                        
3 Tanel Toomla   Lääne Vibulaskjad 307 1                         307 1    
                                             
    CMLB                                        
1 Johann Markus Pajuste   Kajamaa Kütid 494 8                         186 3 308 5
2 Sander Savisaar   Kajamaa Kütid 198 4                             198 4
3 Markus Aavekukk B Lääne Vibulaskjad 254 3     95 1 159 2                    
4 Ramon Ärni Vanker   Lääne Vibulaskjad 126 3                             126 3
5 Erik Helias Pajuste   Kajamaa Kütid 182 2                         66 1 116 1
6 Karl Männik C Kajamaa Kütid 118 2                             118 2
7 Henri Petrutis   Kajamaa Kütid 80 2                         80 2    
8 Kevin Saar B Lääne Vibulaskjad 164 1         164 1                    
9 Hans Erik Kulla   Tartu Vibuklubi 108 1                 108 1            
                                             
    JFBH R                                        
1 Katrin Roosi   Lääne Vibulaskjad 131 2 40 1 91 1                        
                                             
    JFFS R                                        
1 Reti Randorg C Pärnu Meelis 429 2 201 1 228 1                        
                                             
    JFFU                                        
1 Egle Vestrik   Järvamaa Amburite Klubi 810 5 224 1 250 3 336 1                    
2 Saskia Kaldamäe   Tallinna Kalev 231 2     231 2                        
3 Kerta Übner   Ilves 224 1     224 1                        
                                             
    JFLB                                        
1 Kaili Viira C Tartu Vibuklubi 474 3                 284 1 126 1 64 1    
2 Geithy Sepp   Kajamaa Kütid 111 1     111 1                        
3 Katrin Roosi   Lääne Vibulaskjad 20 1         20 1                    
                                             
    JMBB R                                        
1 Henn Kumar   Tartu Vibuklubi 304 2     229 1 75 1                    
2 Jaan Ruus   Sagittarius 178 1                     178 1        
                                             
    JMBU                                        
1 Harald Astok B Tartu Vibuklubi 2176 5     229 1     451 1 548 1     428 1 520 1
                                             
    JMFS R                                        
1 Hans Kristjan Muhel B Tartu Vibuklubi 2564 15     255 2 420 3 417 2 478 1 430 1 379 6 440 1
2 Gert Kardo Kitsingi B Järvamaa Amburite Klubi 1536 10 231 1 243 1 333 2 370 1         359 5    
3 Jan Mihkel Leetsaar C Tartu Vibuklubi 825 7         153 1     414 2     258 4    
2 Siim Sammul   Tartu Vibuklubi 384 7                         384 7    
2 Meelis Utt   Tartu Vibuklubi 165 3                         165 3    
3 Märt Oona   Tartu Vibuklubi 136 2                         136 2    
2 Martin Hallist   Tartu Vibuklubi 37 1                         37 1    
                                             
    JMFU                                        
1 Karl Hans Aasavelt   Järvamaa Amburite Klubi 954 5 245 1 266 2 443 2                    
2 Caius Kand   Järvamaa Amburite Klubi 568 2     259 1 309 1                    
                                             
    JMLB                                        
1 Carl Robert Taimla C Kajamaa Kütid 660 10 90 3 127 2     117 1     120 1     206 3
2 Raiko Mäesaar C Lääne Vibulaskjad 359 10 113 4 138 3 108 3                    
3 Marko Klimov   Lääne Vibulaskjad 184 3     102 1 82 2                    
4 Kristjan Sootalu   Lääne Vibulaskjad 128 2 61 1     67 1                    
5 Marko Neider C Lääne Vibulaskjad 78 2 78 2                            
6 Margo Junker   Lääne Vibulaskjad 76 2                             76 2
7 Madis Aarpuu   Kajamaa Kütid 54 1                             54 1
                                             
    VFFU                                        
1 Maire Meyer B Pärnu Meelis 1406 3                 540 1 442 1 424 1    
                                             
    VFLB                                        
1 Anne Tuulik C Lääne Vibulaskjad 342 2     162 1                     180 1
                                             
    VMFU                                        
1 Aleksander Kiskonen B Järvamaa Amburite Klubi 2318 8     282 1     484 1 558 2 503 2 491 2    
2 Stig Meyer C Pärnu Meelis 1194 3                 496 1 380 1 318 1    
                                             
    VMLB                                        
1 Ants Ueson C Lääne Vibulaskjad 293 2                     133 1     160 1
2 Kaupo Pent B Mägilased 288 2 101 1         187 1                
                                             
Osalenud rohkem kui pooltel etappidel
       
1 Kajamaa Kütid 375           46   47   47   35   5   44   60   91
2 Tartu Vibuklubi 349           25   14   45   42   54   40   78   51
3 Lääne Vibulaskjad 205           27   24   38   12   0   33   30   41
4 Järvamaa Amburite Klubi 71           14   15   14   5   2   8   12   1
5 Sagittarius 58           11   9   2   2   6   13   13   2
6 Pärnu Meelis 41           6   7   10   6   2   3   7   0
7 Ilves 37           13   24   0   0   0   0   0   0
8 Tallinna Kalev 20           5   6   5   2   0   0   0   2
9 Mägilased 2           1   0   0   1   0   0   0   0