Ilves Cup võistluskutse

Võistlus: Ilves Cup (juhend) Aeg: 10.02.2018 Koht: Järvakandi Vibuklubi II korrus Vibuklassid: sportvibu, plokkvibu Võistlusharjutused: loe täpsemalt juhendist Võistlusmaks: 17 € Registreerimine: hiljemalt 6. veebruar annelipreimann@hotmail.com Autasustamine: Iga võistlusklassi esikolmikut autasustatakse karika ja diplomiga

KK2 27.01.2018 stardilist

KK2 2018 UUENDATUD STARDILIST

1. vahetus kell 9:00

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Jaanika Rösler AFFS R VVV
  2. 1B Johanna Vaida AFFS R TVK
  3. 2A Krista Kull AFFU TYV
  4. 2B Stella-Maria Raudam JFLB SAG
  5. 3A Raivo Sein AMTR SAG
  6. 3B Mart Raudam AMTR SAG
  7. 4A Tanel Erich AMTR SAG
  8. 4B Kalju Baumann VMLB LV
  9. 5A Raivo Rätsep VMLB SAG
  10. 5B Tiit Heinsalu VMLB SJV
  11. 6A Anette Talviste JFBH R SJV
  12. 6B Holger Kink JMLB SJV
  13. 7A Anne Sein CFFS R SAG
  14. 7B Annabel Lattik CFFS R SAG
  15. 8A Romet Talviste CMLB SJV
  16. 8B Birgit Metsjõe JFFS R VVV
  17. 9A Jaan Rösler AMBH R VVV
  18. 9B Martti Siitsman AMBB R SAG
  19. 10A Anu Uusmaa AFBU SAG
  20. 10B Janika Valter AFBU SAG

2. vahetus kell 11:10

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Tiina Laurisson VFLB KK
  2. 1B Helle Rätsep VFLB SAG
  3. 2A Ülle Nõu VFLB TVK
  4. 2B Kersti Baumann VFBH R LV
  5. 3A Kuldar Kolk AMLB TVK
  6. 3B Kaur Kaasik AMLB KK
  7. 4A Tanel Tamm AMLB KK
  8. 4B Marek Peedumäe AMLB TVK
  9. 5A Urmas Kontus AMLB KK
  10. 5B Rainer Klaaser AMLB TVK
  11. 6A Evo Sirendi AMLB TVK
  12. 6B Tea Kaasik AFLB KK
  13. 7A Inge Sirkel-Suviste AFLB KK
  14. 7B Monika Talviste AFLB SJV
  15. 8A Jana Kikas AFLB KK
  16. 8B Sigrid Kalle AFLB KK
  17. 9A Ege Jaanso AFLB TVK
  18. 9B Triin Tuulas AFLB SJV
  19. 10A Piret Maasik AFTR TVK
  20. 10B Aare Lauren AMBH R LV

3. vahetus kell 13:30

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Carmel London CFBB R KVK
  2. 1B Anett Jürgensohn CFLB VVK
  3. 2A Karin Kerti Lõhmus CFLB SAG
  4. 2B Mirtel Ostra CFTR KVK
  5. 3A Alvar Teder CMBB R PVJ
  6. 3B Kristian Heidmets CMBB R SAG
  7. 4A Rihard Rannamets CMLB SAG
  8. 4B Robin Reesar CMLB LV
  9. 5A Raul Reesar CMLB LV
  10. 5B Kaupo Loorents CMLB PVJ
  11. 6A Caspar London CMTR KVK
  12. 6B Hugo Arvisto CMFU SAG
  13. 7A Artemi Tatarlõ CMTR KK
  14. 7B Helene Loorents JFBU PVJ
  15. 8A Erik Paurson JMBH R KK
  16. 8B Marje Kikas JFFU SAG
  17. 9A Kevin Marcus Aedla JMFS R SAG
  18. 9B Martin Steinfeld JMFS R KK
  19. 10A Alan Heidmets JMBB R SAG
  20. 10B Marili Loorents AFBU PVJ

4. vahetus 15:50

Jrk / Matt / Nimi / Stiil / Klubi

  1. 1A Ivar Toodo AMBU KK
  2. 1B Kristo Kent AMBU KK
  3. 2A Aivar Pruuli AMBU TVK
  4. 2B Kaido Kõrsmaa AMBU SAG
  5. 3A Aivar Lellep AMBU SAG
  6. 3B Rita Anette Kohava AFBU TVK
  7. 4A Jevgeni Gogolev AMBL KK
  8. 4B Viktoria Lemberg AFFS R SAG
  9. 5A Aleksander Atonen AMBB R KK
  10. 5B Marek Aedla AMFS R SAG
  11. 6A Guido Kitsingi AMFS R JAK
  12. 6B Karl A Atonen CMFS R KK
  13. 7A Žanna Ivanova AFBB R KK
  14. 7B Monika Mitrjaikina AFBB R KK
  15. 8A Pilleriin Järve AFHB KK
  16. 8B Aire Lauren AFBH R LV
  17. 9A
  18. 9B
  19. 10A
  20. 10B

 

KK1 20.01.2018 esmased tulemused

2018. aasta Klubide Karika esimene võistlus tõi Tallinna Teeninduskooli kokku 137 laskjat. Individuaalsed tulemused on leiatavad tabelist, etaptipunktid ja klubide ranking mõne aja pärast vibuinfos tulemuste all.

III SiseMK etapi tulemused

Sel nädalavahetusel toimub Nimesis (FRA) III siseMK-etapp. Kokku osaleb võistlusel ligi 1200 võistlejat ja nende hulgas ka 13 eestlast.

Siit leiad kõik ametlikud protokollid, ajakava ja live-tulemused.

Sportvibu Mehed (188) Märt Oona – eelring algab 19.01. Eesti aja järgi kell 19:00 Uku Andreas Reigo 260 + 260 = 520 silma Naised (82) Reena Pärnat – eelring algab […]

KK1 20.01.2018 stardilist

KK1 2018 stardilist on saanud valmis. Autoga tulijatele – parkimine Majaka tänaval ja Tallinna Teeninduskooli hoovis on tasuta. Sissepääs trammipeatuse poolt peauksest. Kaart siin. Üleriided saab jätta garderoobi, sissepääs saali läbi tüdrukute riietusruumi. Teiste vahetuste laskjatel on võimalus kaasa elada aatriumist vaadates.

1. vahetus kell 9:00

matt # nimi klass klubi
1 A Egne Marmor AFBH R TVK
1 B Maarika Liivamäe AFBH R TVK
1 C Sigrid Pohl AFBH R KK
1 D Liisbet Eero AFBH R KK
2 A Jaanika Rösler AFFS R VVV
2 B Sigrid Kalle AFLB KK
2 C Inge Sirkel-Suviste AFLB KK
2 D Jana Kikas AFLB KK
3 A Tea Kaasik AFLB KK
3 B Monika Talviste AFLB SJV
3 C Inna Lind AFLB TVK
3 D Ege Jaanso AFLB TVK
4 A Tiina Tamm AFLB TVK
4 B Triin Tuulas AFLB SJV
4 C Piret Maasik AFTR TVK
4 D Ülle Kell AFTR KK
5 A Ene Vainola AFTR SAG
5 B Meelis Käärma AMBH R TVK
5 C Jaan Rösler AMBH R VVV
5 D Aleksander Kiskonen VMFU TYV
6 A Urmas Kontus AMLB KK
6 B Kaur Kaasik AMLB KK
6 C Marek Peedumäe AMLB TVK
6 D Tanel Tamm AMLB KK
7 A Kuldar Kolk AMLB TVK
7 B Evo Sirendi AMLB TVK
7 C Rainer Klaaser AMLB TVK
7 D Margus Tamme AMLB KK
8 A Heigo Tuttelberg AMLB KK
8 B Avo Toomla AMLB LV
8 C Kaido Kaik AMLB KK
8 D Martti Siitsman AMLB SAG
9 A Mart Raudam AMTR SAG
9 B Tanel Erich AMTR SAG
9 C Sergei Tatarlõ AMTR KK
9 D Stella-Maria Raudam JFLB SAG

2. vahetus kell 12:00 / kõik lasteklassid

matt # nimi klass klubi
1 A Carmel London CFBB R KVK
1 B Karin Kerti Lõhmus CFBB R SAG
1 C Anne Sein CFFS R SAG
1 D Saire Rösler CFFS R VVV
2 A Annabel Lattik CFFS R SAG
2 B Teena Haabmets CFFS R KK
2 C Katarina Atonen CFFS R KK
2 D Tuuli Sepp CFFU SAG
3 A Maarja Sirendi CFLB TVK
3 B Anett Jürgensohn CFLB VVK
3 C Eva Kiipus CFLB VVK
3 D Säde Reet Posti CFLB KVK
4 A Mirtel Ostra CFTR KVK
4 B Hiie Lee Posti CFTR KVK
4 C Jardo Nõmm CMBB R SAG
4 D Kristian Heidmets CMBB R SAG
5 A Matis Krünberg CMBB R SAG
5 B Richard Serov CMFS R KK
5 C Kaur Mägi CMFS R KK
5 D Uljas Reiter CMFS R KK
6 A Karl Aleksander Atonen CMFS R KK
6 B Siim Oliver Kalmus CMFS R VVK
6 C Joonas Kirnmann CMFS R SAG
6 D Karl Kristofer Kosk CMFS R SAG
7 A Richard Kriisa CMFS R SAG
7 B Markus Merioja CMFS R SAG
7 C Hugo Arvisto CMFU SAG
7 D Rihard Rannamets CMLB SAG
8 A Robin Reesar CMLB LV
8 B Raul Reesar CMLB LV
8 C Alvar Laupa CMLB VVK
8 D Romet Talviste CMLB SJV
9 A Caspar London CMTR KVK
9 B Artemi Tatarlõ CMTR KK
9 C
9 D

3. vahetus kell 15:00 

matt # nimi klass klubi
1 A Anette Talviste JFBH R SJV
1 B Anna-Lotta Eljari JFBH R SAG
1 C Anne-Mai Nahk JFBH R SAG
1 D Carol Iris Aarla JFBH R KK
2 A Emma Mae Roodla JFBH R KK
2 B Getter Zirel JFBH R KK
2 C Karmen Peetso JFBH R KK
2 D Annika Sõelsepp JFFS R SAG
3 A Darja Lenskaja JFFS R KK
3 B Karolin Mägedik JFFS R KK
3 C Karmel Uuselu JFFS R SAG
3 D Liisi Tammar JFFS R KK
4 A Merilyn Ann Lippur JFFS R SAG
4 B Karoliina Valge JFLB TVK
4 C Ketlin Lepistu JFTR SAG
4 D Alan Heidmets JMBB R SAG
5 A Marvin Viira JMBH R TVK
5 B Erik Paurson JMBH R KK
5 C Devon Touart JMFS R KK
5 D Hendrik Õun JMFS R SAG
6 A Heldur Hanni JMFS R SAG
6 B Kevin Marcus Aedla JMFS R SAG
6 C Martin Steinfeld JMFS R KK
6 D Rasmus Käsper JMFS R KK
7 A Robin Reidma JMFS R KK
7 B Holger Kink JMLB SJV
7 C Kersti Baumann VFBH R LV
7 D Ene Künnap VFBH R TVK
8 A Helle Rätsep VFLB SAG
8 B Tiina Laurisson VFLB KK
8 C Ülle Nõu VFLB TVK
8 D Heino Tenner VMLB KK
9 A Kalju Baumann VMLB LV
9 B Peeter Adler VMLB SAG
9 C Raivo Rätsep VMLB SAG
9 D Tiit Heinsalu VMLB SJV

4. vahetus kell 18:00

matt # nimi klass klubi
1 A Žanna Ivanova AFBB R KK
1 B Kersti Baumann AFBB R LV
1 C Elo Petron AFBB R SAG
1 D Aire Lauren AFBH R LV
2 A Rita-Anette Kohava AFBU TVK
2 B Janika Valter AFBU SAG
2 C Johanna Vaida AFFS R TVK
2 D Katrin Virula AFFS R KK
3 A Angelina Sorgina AFFS R KK
3 B Kristi Rillo AFFS R JAK
3 C Maarja Tänav AFFS R SAG
3 D Krista Kull AFFU TYV
4 A Evelyn Rang AFFU KK
4 B Martti Siitsman AMBB R SAG
4 C Aleksander Atonen AMBB R KK
4 D Urmas Kontus AMBB R KK
5 A Anton Juurik AMBB R KK
5 B Kalju Baumann AMBB R LV
5 C Maksim Tšerva AMBB R KK
5 D Steve Morley AMBB R KK
6 A Aare Lauren AMBH R LV
6 B Tõnis Viira AMBH R TVK
6 C Jevgeni Gogolev AMBL KK
6 D Kaido Kõrsmaa AMBU SAG
7 A Aivar Lellep AMBU SAG
7 B Ivar Toodo AMBU KK
7 C Aivar Pruuli AMBU MG
7 D Jaanus Gross AMFS R SAG
8 A Jevgeni Ikko AMFS R KK
8 B Mike Gross AMFS R SAG
8 C Mihkel Kraav AMFS R KK
8 D Marek Aedla AMFS R SAG
9 A Guido Kitsingi AMFS R JAK
9 B Kalle Kirnmann AMFS R SAG
9 C Ain Sinijärv AMLB KK
9 D Marje Kikas JFFU SAG