Euroopa sisemeistrid

Sloveenias selgitati 2015. aasta Euroopa sisemeistrid:

Sportvibu mehed:    1. Heorhiy Ivanytskyy (UKR)    2. Massimiliano Mandia (ITA)   3. Felix Weiser (GER) Sportvibu naised:     1. Veronika Haidn Tschalova (GER)   2. Khatuna Narimanidze (GEO)   3. Lisa Unruh (GER) Plokkvibu mehed:    1. Sergio Pagni (ITA)   2. Stephan Hansen (DEN)   3. Mike Schloesser (NED) Plokkvibu naised:   1. Sarah Prieels (BEL)    […]

SiseEM täna: olümpiaringi duellid

Täna toimuvad esimesed individuaalsed duellid (esimene link on olümpiaringi tabelile, teine duelli tulemustele):

10:oo, sportvibu naised 1/16 Laura Nurmsalu (EST/31/552) – Yulia Lobzhenidze (GEO/2/588) 13:45, plokkvibu naisjuuniorid 1/8 Lisell Jäätma (EST/14/566) – Maja Orlic (CRO/3/580) 16:30, plokkvibu mehed 1/16 Evert Ressar (EST/15/589) – Andreas Darum (DEN/18/585)

Siit leiad kõik protokollid.

[…]

Kutse Läti hooaja avavõistlusele

22. märtsil toimub Lätis, Babites 2015. aasta hooaja avavõistlus. Võistlusharjutus on 70 meetri harjutus + olümpiaring alates 1/8 duellist (16 paremat). Plokkvibudel 50 meetri harjutus + olümpiaring. Halva ilma korral duelle ei toimu.

Treeninglaskmine algab kell 9:00. Võistlusmaks on 10 €. Siin on võimalik teha registreerimist ja vaadata registreerunute nimekirja (kuni 17.03.).

Eesti meistrivõistlused siselaskmises 2015

Head vibusõbrad,

Kutsume Teid märtsikuus taaskord Türile, et võistleda seekord Eesti Maastikuvibuliidu poolt välja antavate Eesti meistritiitlite eest!

Aeg ja koht 7.-8.märts 2015 Türi Ühisgümnaasium
Formaat täiskasvanud, veteranid ja juuniorid  flint + 20y, lasteklassid flint + 10y
Osavõtutasu 20 € täiskasvanud ja veteranid, 10 € juuniorid ja lapsed
Eritingimus VAHETUSJALATSID
Registreerimine võistlustele algab neljapäeval 26. veebruaril kell 12.00 siin. Eelregistreerunuks loetakse võistleja, kes on registreerinud eeltoodud aadressil ning tasunud osavõtutasu Järvamaa Amburite Klubi MTÜ kontole nr EE461010702000691008 .

Ajakava

Laupäev, 7. märts
Võistlusklassid C*FU, C*FSR, J*FU, J*FSR, A*FU, A*FSR,J*BU, A*BU, V*FSR, V*FU

9.00 10 Y/ 20 Y sihikuga vibuklasside lapsed ja juuniorid (max 48 laskjat)
11.30 Flint juuniorid (24)
13.00 Flint lapsed (24)
14.30 laste ja juunioriteklasside autasustamine

15.00 20 Y sihikuga vibuklasside täiskasvanud (max 48 laskjat)
17.30 Flint täiskasvanud (24)
19.00 Flint täiskasvanud (24)

Pühapäev, 8. märts
Võistlusklassid C*LB,C*BBR, C*BHR, J*LB,J*BBR, J*BHR, A*LB, A*BBR, A*BHR, A*HB

9.00 10 Y/ 20 Y sihikuta vibuklasside lapsed ja juuniorid (max 48 laskjat)
11.30 Flint juuniorid (24)
13.00 Flint lapsed (24)
14.30 laste ja juunioriteklasside autasustamine

15.00 20 Y sihikuta vibuklasside täiskasvanud (max 48 laskjat)
17.30  Flint täiskasvanud  (24)
19.00  Flint täiskasvanud  (24)
Vastavalt registreerunute arvule on korraldajal õigus teha muutusi päevakavas.

Kohtumiseni Türil!

2014. aasta rekordid

2014. aasta Eesti Maastikuvibuliidu poolt korraldatud võistlustel ja IFAA egiidi all toimunud rahvusvahelistel võistlustel uuendasid eestlased rekordeid 28 korral.

laskja klass võistlus punktid kuupäev
Triin Kent AFBB R field 380 19.07.2014
hunter 414 20.07.2014
20 Y 260 15.02.2014
Rita-Anette Kohava AFBU hunter 490 6.07.2014
animal 544 18.07.2014
Steve Morley AMBB R field 426 4.10.2014
hunter 426 18.10.2014
20 Y 269 25.01.2014
Jaanus Gross AMFS R 20 Y 298 15.03.2014
Liisi Tammar CFFS R field 463 4.10.2014
Kevin Marcus Aedla CMBB R field 418 4.10.2014
hunter 325 1.05.2014
Rasmus Käsper animal 354 18.07.2014
Tanel Toomla CMLB field 442 19.07.2014
hunter 464 20.07.2014
Teodora Touart JFBB R field 195 4.10.2014
hunter 177 20.07.2014
animal 260 18.07.2014
Annabel Olgo JFFS R field 421 4.10.2014
Lisell Jäätma JFFU 20 Y 300 25.01.2014
Raimond Russi JMBB R hunter 62 6.07.2014
animal 204 4.07.2014
Alan Heidmets 20 Y 255 27.10.2014
Mike Gross JMFS R 20 Y 284 15.02.2014
Artur Aas JMFU 20Y 300 25.01.2014
Tiina Laurisson VFLB field 171 19.07.2014
Peeter Adler VMLB field 248 19.07.2014
20 Y 226 25.01.2014